btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Berger, Moshe

Groothandel in porselein en glaswerk

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0506.614.271
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
01/03/2024
Zetel
-

Facturatiegegevens

Berger, Moshe BE 0506.614.271

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 4 dagen geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2356358246
Plantin en Moretuslei 72
2018 Antwerpen
Niet-gespecialiseerde groothandel in niet-diepgevroren voedingsmiddelen, dranken en genotmiddelen
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Berger, Moshe?

Het btw-nummer van Berger, Moshe is BE 0506.614.271.

Wanneer werd Berger, Moshe opgericht?

Berger, Moshe is gestart op 01/03/2024.

Wat is de rechtsvorm van Berger, Moshe?

De rechtsvorm van Berger, Moshe is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Berger, Moshe?

De rechtstoestand van Berger, Moshe is Normale toestand.

Wat doet Berger, Moshe?

De hoofdactiviteit van Berger, Moshe is "Groothandel in porselein en glaswerk" (NACE-BEL 46.441).

Is Berger, Moshe een betrouwbaar bedrijf?

Berger, Moshe staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0506.614.271.

Is Berger, Moshe nog actief?

Ja. Berger, Moshe is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".