btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

HEIGHT SOLUTIONS

Activiteiten van reclamebureaus

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0544.930.954
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
24/01/2014
Zetel
Broechemsesteenweg 1
2531 Boechout
BE Nog 3 andere ondernemingen op dit adres

Facturatiegegevens

HEIGHT SOLUTIONS Broechemsesteenweg 1 2531 Boechout BE 0544.930.954

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 4 weken geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2341191802
Broechemsesteenweg 1
2531 Boechout
Vervaardiging van verlichtingsapparaten
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Activiteiten van reclamebureaus in 2531 Boechout

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van HEIGHT SOLUTIONS?

Het btw-nummer van HEIGHT SOLUTIONS is BE 0544.930.954.

Wanneer werd HEIGHT SOLUTIONS opgericht?

HEIGHT SOLUTIONS is gestart op 24/01/2014.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van HEIGHT SOLUTIONS?

De maatschappelijke zetel van HEIGHT SOLUTIONS is gevestigd op Broechemsesteenweg 1, 2531 Boechout.

Wat is de rechtsvorm van HEIGHT SOLUTIONS?

De rechtsvorm van HEIGHT SOLUTIONS is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van HEIGHT SOLUTIONS?

De rechtstoestand van HEIGHT SOLUTIONS is Normale toestand.

Wat doet HEIGHT SOLUTIONS?

De hoofdactiviteit van HEIGHT SOLUTIONS is "Activiteiten van reclamebureaus" (NACE-BEL 73.110).

Waar kan ik HEIGHT SOLUTIONS vinden?

HEIGHT SOLUTIONS heeft haar zetel op Broechemsesteenweg 1, 2531 Boechout en 1 vestigingseenheid.

Is HEIGHT SOLUTIONS een betrouwbaar bedrijf?

HEIGHT SOLUTIONS staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0544.930.954.

Is HEIGHT SOLUTIONS nog actief?

Ja. HEIGHT SOLUTIONS is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".