btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

EVENT PLANNING DECLERCQ

Catering van evenementen

Normale toestand Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0675.909.064
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
Startdatum
22/05/2017
Zetel
Lobeekstraat 16
8710 Wielsbeke
BE

Facturatiegegevens

EVENT PLANNING DECLERCQ Lobeekstraat 16 8710 Wielsbeke BE 0675.909.064

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 2 dagen geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2265528337
Lobeekstraat 16
8710 Wielsbeke
Catering van evenementen
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Catering van evenementen in 8710 Wielsbeke

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van EVENT PLANNING DECLERCQ?

Het btw-nummer van EVENT PLANNING DECLERCQ is BE 0675.909.064.

Wanneer werd EVENT PLANNING DECLERCQ opgericht?

EVENT PLANNING DECLERCQ is gestart op 22/05/2017.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van EVENT PLANNING DECLERCQ?

De maatschappelijke zetel van EVENT PLANNING DECLERCQ is gevestigd op Lobeekstraat 16, 8710 Wielsbeke.

Wat is de rechtsvorm van EVENT PLANNING DECLERCQ?

De rechtsvorm van EVENT PLANNING DECLERCQ is Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid.

Wat is de rechtstoestand van EVENT PLANNING DECLERCQ?

De rechtstoestand van EVENT PLANNING DECLERCQ is Normale toestand.

Wat doet EVENT PLANNING DECLERCQ?

De hoofdactiviteit van EVENT PLANNING DECLERCQ is "Catering van evenementen" (NACE-BEL 56.210).

Waar kan ik EVENT PLANNING DECLERCQ vinden?

EVENT PLANNING DECLERCQ heeft haar zetel op Lobeekstraat 16, 8710 Wielsbeke en 1 vestigingseenheid.

Is EVENT PLANNING DECLERCQ een betrouwbaar bedrijf?

EVENT PLANNING DECLERCQ staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0675.909.064.

Is EVENT PLANNING DECLERCQ nog actief?

Ja. EVENT PLANNING DECLERCQ is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".