btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

PIETER CLEMENS

Groothandel in levende dieren, muv levend vee

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0683.969.665
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
30/10/2017
Zetel
Kromstraat 29
3670 Oudsbergen
BE

Facturatiegegevens

PIETER CLEMENS Kromstraat 29 3670 Oudsbergen BE 0683.969.665

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

1 functiehouder

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 3 weken geleden.

Vestigingen

2 vestigingseenheden

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
Kromstraat 29
3670 Oudsbergen
-
Zetel
Vestiging
2269533843
Etienne Fabrylaan 9
3600 Genk
Groothandel in levende dieren, muv levend vee
Actief

Externe bronnen

In de buurt

Groothandel in levende dieren, muv levend vee in 3670 Oudsbergen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van PIETER CLEMENS?

Het btw-nummer van PIETER CLEMENS is BE 0683.969.665.

Wanneer werd PIETER CLEMENS opgericht?

PIETER CLEMENS is gestart op 30/10/2017.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van PIETER CLEMENS?

De maatschappelijke zetel van PIETER CLEMENS is gevestigd op Kromstraat 29, 3670 Oudsbergen.

Wat is de rechtsvorm van PIETER CLEMENS?

De rechtsvorm van PIETER CLEMENS is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van PIETER CLEMENS?

De rechtstoestand van PIETER CLEMENS is Normale toestand.

Wat doet PIETER CLEMENS?

De hoofdactiviteit van PIETER CLEMENS is "Groothandel in levende dieren, muv levend vee" (NACE-BEL 46.232).

Waar kan ik PIETER CLEMENS vinden?

PIETER CLEMENS heeft haar zetel op Kromstraat 29, 3670 Oudsbergen en 1 vestigingseenheid.

Is PIETER CLEMENS een betrouwbaar bedrijf?

PIETER CLEMENS staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0683.969.665.

Is PIETER CLEMENS nog actief?

Ja. PIETER CLEMENS is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".