btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

RB CONCEPT

Algemene bouw van residentiële gebouwen

Normale toestand Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0707.680.425
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
Startdatum
02/10/2018
Zetel
Rue du Val Saint-Lambert 87
4100 Seraing
BE

Facturatiegegevens

RB CONCEPT Rue du Val Saint-Lambert 87 4100 Seraing BE 0707.680.425

Contact

E-mail
[email protected]
Telefoon
+32493542807

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Categorie: Bouwnijverheid

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2283491648
Rue du Val Saint-Lambert 87
4100 Seraing
Afvalwaterafvoer
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Algemene bouw van residentiële gebouwen in 4100 Seraing

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van RB CONCEPT?

Het btw-nummer van RB CONCEPT is BE 0707.680.425.

Wanneer werd RB CONCEPT opgericht?

RB CONCEPT is gestart op 02/10/2018.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van RB CONCEPT?

De maatschappelijke zetel van RB CONCEPT is gevestigd op Rue du Val Saint-Lambert 87, 4100 Seraing.

Wat is de rechtsvorm van RB CONCEPT?

De rechtsvorm van RB CONCEPT is Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid.

Wat is de rechtstoestand van RB CONCEPT?

De rechtstoestand van RB CONCEPT is Normale toestand.

Wat doet RB CONCEPT?

De hoofdactiviteit van RB CONCEPT is "Algemene bouw van residentiële gebouwen" (NACE-BEL 41.001).

Waar kan ik RB CONCEPT vinden?

RB CONCEPT heeft haar zetel op Rue du Val Saint-Lambert 87, 4100 Seraing en 1 vestigingseenheid.

Is RB CONCEPT een betrouwbaar bedrijf?

RB CONCEPT staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0707.680.425.

Is RB CONCEPT nog actief?

Ja. RB CONCEPT is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".