btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

HI SOLUTIONS

Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0708.960.825
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
12/10/2018
Zetel
Bihain 2
6690 Vielsalm
BE

Facturatiegegevens

HI SOLUTIONS Bihain 2 6690 Vielsalm BE 0708.960.825

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 3 weken geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2280650538
Bihain 2
6690 Vielsalm
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies in 6690 Vielsalm

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van HI SOLUTIONS?

Het btw-nummer van HI SOLUTIONS is BE 0708.960.825.

Wanneer werd HI SOLUTIONS opgericht?

HI SOLUTIONS is gestart op 12/10/2018.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van HI SOLUTIONS?

De maatschappelijke zetel van HI SOLUTIONS is gevestigd op Bihain 2, 6690 Vielsalm.

Wat is de rechtsvorm van HI SOLUTIONS?

De rechtsvorm van HI SOLUTIONS is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van HI SOLUTIONS?

De rechtstoestand van HI SOLUTIONS is Normale toestand.

Wat doet HI SOLUTIONS?

De hoofdactiviteit van HI SOLUTIONS is "Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies" (NACE-BEL 70.200).

Waar kan ik HI SOLUTIONS vinden?

HI SOLUTIONS heeft haar zetel op Bihain 2, 6690 Vielsalm en 1 vestigingseenheid.

Is HI SOLUTIONS een betrouwbaar bedrijf?

HI SOLUTIONS staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0708.960.825.

Is HI SOLUTIONS nog actief?

Ja. HI SOLUTIONS is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".