btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

BOUWWERKEN TEUGELS

Algemene bouw van andere niet-residentiële gebouwen

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0711.869.934
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
19/10/2018
Zetel
Oxdonkstraat 54
1880 Kapelle-op-den-Bos
BE

Facturatiegegevens

BOUWWERKEN TEUGELS Oxdonkstraat 54 1880 Kapelle-op-den-Bos BE 0711.869.934

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Categorie: Bouwnijverheid

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2281538681
Oxdonkstraat 54
1880 Kapelle-op-den-Bos
Optrekken van de ruwbouw van individuele huizen
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Algemene bouw van andere niet-residentiële gebouwen in 1880 Kapelle-op-den-Bos

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van BOUWWERKEN TEUGELS?

Het btw-nummer van BOUWWERKEN TEUGELS is BE 0711.869.934.

Wanneer werd BOUWWERKEN TEUGELS opgericht?

BOUWWERKEN TEUGELS is gestart op 19/10/2018.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van BOUWWERKEN TEUGELS?

De maatschappelijke zetel van BOUWWERKEN TEUGELS is gevestigd op Oxdonkstraat 54, 1880 Kapelle-op-den-Bos.

Wat is de rechtsvorm van BOUWWERKEN TEUGELS?

De rechtsvorm van BOUWWERKEN TEUGELS is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van BOUWWERKEN TEUGELS?

De rechtstoestand van BOUWWERKEN TEUGELS is Normale toestand.

Wat doet BOUWWERKEN TEUGELS?

De hoofdactiviteit van BOUWWERKEN TEUGELS is "Algemene bouw van andere niet-residentiële gebouwen" (NACE-BEL 41.003).

Waar kan ik BOUWWERKEN TEUGELS vinden?

BOUWWERKEN TEUGELS heeft haar zetel op Oxdonkstraat 54, 1880 Kapelle-op-den-Bos en 1 vestigingseenheid.

Is BOUWWERKEN TEUGELS een betrouwbaar bedrijf?

BOUWWERKEN TEUGELS staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0711.869.934.

Is BOUWWERKEN TEUGELS nog actief?

Ja. BOUWWERKEN TEUGELS is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".