btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

JLV Consult

Detailhandel in farmaceutische producten

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0712.977.813
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
08/11/2018
Zetel
Rue Emile Vandervelde 106
6534 Thuin
BE

Facturatiegegevens

JLV Consult Rue Emile Vandervelde 106 6534 Thuin BE 0712.977.813

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 22 uur geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2282134539
Rue de la Station 27
6181 Courcelles
Detailhandel in farmaceutische producten
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van JLV Consult?

Het btw-nummer van JLV Consult is BE 0712.977.813.

Wanneer werd JLV Consult opgericht?

JLV Consult is gestart op 08/11/2018.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van JLV Consult?

De maatschappelijke zetel van JLV Consult is gevestigd op Rue Emile Vandervelde 106, 6534 Thuin.

Wat is de rechtsvorm van JLV Consult?

De rechtsvorm van JLV Consult is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van JLV Consult?

De rechtstoestand van JLV Consult is Normale toestand.

Wat doet JLV Consult?

De hoofdactiviteit van JLV Consult is "Detailhandel in farmaceutische producten" (NACE-BEL 47.730).

Waar kan ik JLV Consult vinden?

JLV Consult heeft haar zetel op Rue Emile Vandervelde 106, 6534 Thuin en 1 vestigingseenheid.

Is JLV Consult een betrouwbaar bedrijf?

JLV Consult staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0712.977.813.

Is JLV Consult nog actief?

Ja. JLV Consult is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".