btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

NA Design en Architects

Activiteiten van interieurarchitecten

Normale toestand Gewone commanditaire vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0714.959.482
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Gewone commanditaire vennootschap
Startdatum
30/11/2018
Zetel
Damstraat 155
1800 Vilvoorde
BE

Facturatiegegevens

NA Design en Architects Damstraat 155 1800 Vilvoorde BE 0714.959.482

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2283384453
Damstraat 155
1800 Vilvoorde
Overige grafische activiteiten
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Activiteiten van interieurarchitecten in 1800 Vilvoorde

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van NA Design en Architects?

Het btw-nummer van NA Design en Architects is BE 0714.959.482.

Wanneer werd NA Design en Architects opgericht?

NA Design en Architects is gestart op 30/11/2018.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van NA Design en Architects?

De maatschappelijke zetel van NA Design en Architects is gevestigd op Damstraat 155, 1800 Vilvoorde.

Wat is de rechtsvorm van NA Design en Architects?

De rechtsvorm van NA Design en Architects is Gewone commanditaire vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van NA Design en Architects?

De rechtstoestand van NA Design en Architects is Normale toestand.

Wat doet NA Design en Architects?

De hoofdactiviteit van NA Design en Architects is "Activiteiten van interieurarchitecten" (NACE-BEL 71.112).

Waar kan ik NA Design en Architects vinden?

NA Design en Architects heeft haar zetel op Damstraat 155, 1800 Vilvoorde en 1 vestigingseenheid.

Is NA Design en Architects een betrouwbaar bedrijf?

NA Design en Architects staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0714.959.482.

Is NA Design en Architects nog actief?

Ja. NA Design en Architects is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".