btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

HANDS-ON

Verspanend bewerken van metalen

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0734.409.665
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
13/09/2019
Zetel
Genkersteenweg 513
3500 Hasselt
BE Nog 1 andere onderneming op dit adres

Facturatiegegevens

HANDS-ON Genkersteenweg 513 3500 Hasselt BE 0734.409.665

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Categorie: Industrie

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 10 uur geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2294031291
Genkersteenweg 513
3500 Hasselt
Bosbouw en bosbouwactiviteiten
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Verspanend bewerken van metalen in 3500 Hasselt

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van HANDS-ON?

Het btw-nummer van HANDS-ON is BE 0734.409.665.

Wanneer werd HANDS-ON opgericht?

HANDS-ON is gestart op 13/09/2019.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van HANDS-ON?

De maatschappelijke zetel van HANDS-ON is gevestigd op Genkersteenweg 513, 3500 Hasselt.

Wat is de rechtsvorm van HANDS-ON?

De rechtsvorm van HANDS-ON is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van HANDS-ON?

De rechtstoestand van HANDS-ON is Normale toestand.

Wat doet HANDS-ON?

De hoofdactiviteit van HANDS-ON is "Verspanend bewerken van metalen" (NACE-BEL 25.530).

Waar kan ik HANDS-ON vinden?

HANDS-ON heeft haar zetel op Genkersteenweg 513, 3500 Hasselt en 1 vestigingseenheid.

Is HANDS-ON een betrouwbaar bedrijf?

HANDS-ON staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0734.409.665.

Is HANDS-ON nog actief?

Ja. HANDS-ON is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".