btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

4B Consulting

Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0735.633.647
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
03/10/2019
Zetel
Beemdstraat 4
3130 Begijnendijk
BE

Facturatiegegevens

4B Consulting Beemdstraat 4 3130 Begijnendijk BE 0735.633.647

Contact

E-mail
[email protected]

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 1 dag geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2294873312
Beemdstraat 4
3130 Begijnendijk
Ontwerpen van computerprogramma’s
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten in 3130 Begijnendijk

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van 4B Consulting?

Het btw-nummer van 4B Consulting is BE 0735.633.647.

Wanneer werd 4B Consulting opgericht?

4B Consulting is gestart op 03/10/2019.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van 4B Consulting?

De maatschappelijke zetel van 4B Consulting is gevestigd op Beemdstraat 4, 3130 Begijnendijk.

Wat is de rechtsvorm van 4B Consulting?

De rechtsvorm van 4B Consulting is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van 4B Consulting?

De rechtstoestand van 4B Consulting is Normale toestand.

Wat doet 4B Consulting?

De hoofdactiviteit van 4B Consulting is "Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten" (NACE-BEL 62.200).

Waar kan ik 4B Consulting vinden?

4B Consulting heeft haar zetel op Beemdstraat 4, 3130 Begijnendijk en 1 vestigingseenheid.

Is 4B Consulting een betrouwbaar bedrijf?

4B Consulting staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0735.633.647.

Is 4B Consulting nog actief?

Ja. 4B Consulting is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".