btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Starring Sports

Overige sportactiviteiten, neg

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0736.629.777
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
22/10/2019
Zetel
Groenenborglei 6
2540 Hove
BE

Facturatiegegevens

Starring Sports Groenenborglei 6 2540 Hove BE 0736.629.777

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 1 dag geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2294959523
Groenenborglei 6
2540 Hove
Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Overige sportactiviteiten, neg in 2540 Hove

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Starring Sports?

Het btw-nummer van Starring Sports is BE 0736.629.777.

Wanneer werd Starring Sports opgericht?

Starring Sports is gestart op 22/10/2019.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van Starring Sports?

De maatschappelijke zetel van Starring Sports is gevestigd op Groenenborglei 6, 2540 Hove.

Wat is de rechtsvorm van Starring Sports?

De rechtsvorm van Starring Sports is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van Starring Sports?

De rechtstoestand van Starring Sports is Normale toestand.

Wat doet Starring Sports?

De hoofdactiviteit van Starring Sports is "Overige sportactiviteiten, neg" (NACE-BEL 93.199).

Waar kan ik Starring Sports vinden?

Starring Sports heeft haar zetel op Groenenborglei 6, 2540 Hove en 1 vestigingseenheid.

Is Starring Sports een betrouwbaar bedrijf?

Starring Sports staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0736.629.777.

Is Starring Sports nog actief?

Ja. Starring Sports is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".