btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

The Reddy-Beerens Group

Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0754.956.443
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
28/09/2020
Zetel
's Gravenwezelsteenweg 59
2110 Wijnegem
BE Nog 10 andere ondernemingen op dit adres

Facturatiegegevens

The Reddy-Beerens Group 's Gravenwezelsteenweg 59 2110 Wijnegem BE 0754.956.443

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2307651972
's Gravenwezelsteenweg 59
2110 Wijnegem
Vervaardiging van bovenkleding
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies in 2110 Wijnegem

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van The Reddy-Beerens Group?

Het btw-nummer van The Reddy-Beerens Group is BE 0754.956.443.

Wanneer werd The Reddy-Beerens Group opgericht?

The Reddy-Beerens Group is gestart op 28/09/2020.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van The Reddy-Beerens Group?

De maatschappelijke zetel van The Reddy-Beerens Group is gevestigd op 's Gravenwezelsteenweg 59, 2110 Wijnegem.

Wat is de rechtsvorm van The Reddy-Beerens Group?

De rechtsvorm van The Reddy-Beerens Group is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van The Reddy-Beerens Group?

De rechtstoestand van The Reddy-Beerens Group is Normale toestand.

Wat doet The Reddy-Beerens Group?

De hoofdactiviteit van The Reddy-Beerens Group is "Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies" (NACE-BEL 70.200).

Waar kan ik The Reddy-Beerens Group vinden?

The Reddy-Beerens Group heeft haar zetel op 's Gravenwezelsteenweg 59, 2110 Wijnegem en 1 vestigingseenheid.

Is The Reddy-Beerens Group een betrouwbaar bedrijf?

The Reddy-Beerens Group staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0754.956.443.

Is The Reddy-Beerens Group nog actief?

Ja. The Reddy-Beerens Group is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".