btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

BLDK TRANS

Goederenvervoer over de weg

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0755.643.064
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
02/10/2020
Zetel
Groenstraat 87
1030 Schaarbeek
BE

Facturatiegegevens

BLDK TRANS Groenstraat 87 1030 Schaarbeek BE 0755.643.064

Contact

E-mail
[email protected]

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 3 weken geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2307958117
Groenstraat 87
1030 Schaarbeek
Goederenvervoer over de weg
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Goederenvervoer over de weg in 1030 Schaarbeek

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van BLDK TRANS?

Het btw-nummer van BLDK TRANS is BE 0755.643.064.

Wanneer werd BLDK TRANS opgericht?

BLDK TRANS is gestart op 02/10/2020.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van BLDK TRANS?

De maatschappelijke zetel van BLDK TRANS is gevestigd op Groenstraat 87, 1030 Schaarbeek.

Wat is de rechtsvorm van BLDK TRANS?

De rechtsvorm van BLDK TRANS is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van BLDK TRANS?

De rechtstoestand van BLDK TRANS is Normale toestand.

Wat doet BLDK TRANS?

De hoofdactiviteit van BLDK TRANS is "Goederenvervoer over de weg" (NACE-BEL 49.410).

Waar kan ik BLDK TRANS vinden?

BLDK TRANS heeft haar zetel op Groenstraat 87, 1030 Schaarbeek en 1 vestigingseenheid.

Is BLDK TRANS een betrouwbaar bedrijf?

BLDK TRANS staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0755.643.064.

Is BLDK TRANS nog actief?

Ja. BLDK TRANS is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".