btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

CYCL.ONE

Detailhandel in cultuur- en recreatieartikelen, neg

Normale toestand Vereniging zonder winstoogmerk Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0768.320.568
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Vereniging zonder winstoogmerk
Startdatum
11/05/2021
Zetel
Montenegrostraat 144
1190 Vorst
BE Nog 3 andere ondernemingen op dit adres

Facturatiegegevens

CYCL.ONE Montenegrostraat 144 1190 Vorst BE 0768.320.568

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2391456014
Nijverheidskaai 111
1080 Sint-Jans-Molenbeek
Andere vormen van creatie van kunst
Actief

Externe bronnen

In de buurt

Detailhandel in cultuur- en recreatieartikelen, neg in 1190 Vorst

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van CYCL.ONE?

Het btw-nummer van CYCL.ONE is BE 0768.320.568.

Wanneer werd CYCL.ONE opgericht?

CYCL.ONE is gestart op 11/05/2021.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van CYCL.ONE?

De maatschappelijke zetel van CYCL.ONE is gevestigd op Montenegrostraat 144, 1190 Vorst.

Wat is de rechtsvorm van CYCL.ONE?

De rechtsvorm van CYCL.ONE is Vereniging zonder winstoogmerk.

Wat is de rechtstoestand van CYCL.ONE?

De rechtstoestand van CYCL.ONE is Normale toestand.

Wat doet CYCL.ONE?

De hoofdactiviteit van CYCL.ONE is "Detailhandel in cultuur- en recreatieartikelen, neg" (NACE-BEL 47.690).

Waar kan ik CYCL.ONE vinden?

CYCL.ONE heeft haar zetel op Montenegrostraat 144, 1190 Vorst en 1 vestigingseenheid.

Is CYCL.ONE een betrouwbaar bedrijf?

CYCL.ONE staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0768.320.568.

Is CYCL.ONE nog actief?

Ja. CYCL.ONE is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".