btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

VANYSACKER SAHIN

Activiteiten op het gebied van kinesitherapie

Normale toestand Commanditaire vennootschap Rechtspersoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0771.714.479
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Commanditaire vennootschap
Startdatum
26/07/2021
Zetel
Eikhofstraat 106
8600 Diksmuide
BE

Facturatiegegevens

VANYSACKER SAHIN Eikhofstraat 106 8600 Diksmuide BE 0771.714.479

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

1 functiehouder

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 2 weken geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2320459833
Eikhofstraat 106
8600 Diksmuide
Sport- en recreatieonderwijs
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Activiteiten op het gebied van kinesitherapie in 8600 Diksmuide

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van VANYSACKER SAHIN?

Het btw-nummer van VANYSACKER SAHIN is BE 0771.714.479.

Wanneer werd VANYSACKER SAHIN opgericht?

VANYSACKER SAHIN is gestart op 26/07/2021.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van VANYSACKER SAHIN?

De maatschappelijke zetel van VANYSACKER SAHIN is gevestigd op Eikhofstraat 106, 8600 Diksmuide.

Wat is de rechtsvorm van VANYSACKER SAHIN?

De rechtsvorm van VANYSACKER SAHIN is Commanditaire vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van VANYSACKER SAHIN?

De rechtstoestand van VANYSACKER SAHIN is Normale toestand.

Wat doet VANYSACKER SAHIN?

De hoofdactiviteit van VANYSACKER SAHIN is "Activiteiten op het gebied van kinesitherapie" (NACE-BEL 86.951).

Waar kan ik VANYSACKER SAHIN vinden?

VANYSACKER SAHIN heeft haar zetel op Eikhofstraat 106, 8600 Diksmuide en 1 vestigingseenheid.

Is VANYSACKER SAHIN een betrouwbaar bedrijf?

VANYSACKER SAHIN staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0771.714.479.

Is VANYSACKER SAHIN nog actief?

Ja. VANYSACKER SAHIN is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".