btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

PROXY SHOP SDMP

Detailhandel in motorbrandstoffen

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0776.534.389
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
27/10/2021
Zetel
Pré des Béguines, Vesqueville 17
6870 Saint-Hubert
BE Nog 2 andere ondernemingen op dit adres

Facturatiegegevens

PROXY SHOP SDMP Pré des Béguines, Vesqueville 17 6870 Saint-Hubert BE 0776.534.389

Contact

E-mail
[email protected]

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 3 weken geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2323861464
Recogne,Avenue de Bouillon 40
6800 Libramont-Chevigny
Handel in elektriciteit
Actief

Externe bronnen

In de buurt

Detailhandel in motorbrandstoffen in 6870 Saint-Hubert

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van PROXY SHOP SDMP?

Het btw-nummer van PROXY SHOP SDMP is BE 0776.534.389.

Wanneer werd PROXY SHOP SDMP opgericht?

PROXY SHOP SDMP is gestart op 27/10/2021.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van PROXY SHOP SDMP?

De maatschappelijke zetel van PROXY SHOP SDMP is gevestigd op Pré des Béguines, Vesqueville 17, 6870 Saint-Hubert.

Wat is de rechtsvorm van PROXY SHOP SDMP?

De rechtsvorm van PROXY SHOP SDMP is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van PROXY SHOP SDMP?

De rechtstoestand van PROXY SHOP SDMP is Normale toestand.

Wat doet PROXY SHOP SDMP?

De hoofdactiviteit van PROXY SHOP SDMP is "Detailhandel in motorbrandstoffen" (NACE-BEL 47.300).

Waar kan ik PROXY SHOP SDMP vinden?

PROXY SHOP SDMP heeft haar zetel op Pré des Béguines, Vesqueville 17, 6870 Saint-Hubert en 1 vestigingseenheid.

Is PROXY SHOP SDMP een betrouwbaar bedrijf?

PROXY SHOP SDMP staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0776.534.389.

Is PROXY SHOP SDMP nog actief?

Ja. PROXY SHOP SDMP is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".