btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Nil Retail

Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0786.486.292
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
23/05/2022
Zetel
Boomsestraat 152
2845 Niel
BE Nog 1 andere onderneming op dit adres

Facturatiegegevens

Nil Retail Boomsestraat 152 2845 Niel BE 0786.486.292

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 3 weken geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2331685010
Boomsestraat 152
2845 Niel
Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen in 2845 Niel

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Nil Retail?

Het btw-nummer van Nil Retail is BE 0786.486.292.

Wanneer werd Nil Retail opgericht?

Nil Retail is gestart op 23/05/2022.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van Nil Retail?

De maatschappelijke zetel van Nil Retail is gevestigd op Boomsestraat 152, 2845 Niel.

Wat is de rechtsvorm van Nil Retail?

De rechtsvorm van Nil Retail is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van Nil Retail?

De rechtstoestand van Nil Retail is Normale toestand.

Wat doet Nil Retail?

De hoofdactiviteit van Nil Retail is "Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen" (NACE-BEL 47.110).

Waar kan ik Nil Retail vinden?

Nil Retail heeft haar zetel op Boomsestraat 152, 2845 Niel en 1 vestigingseenheid.

Is Nil Retail een betrouwbaar bedrijf?

Nil Retail staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0786.486.292.

Is Nil Retail nog actief?

Ja. Nil Retail is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".