btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

BOPAR Management

Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0789.996.011
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
26/08/2022
Zetel
Rue de la Laiterie 3
6680 Sainte-Ode
BE

Facturatiegegevens

BOPAR Management Rue de la Laiterie 3 6680 Sainte-Ode BE 0789.996.011

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2336470672
Rue de la Laiterie 3
6680 Sainte-Ode
Vervaardiging van aanhangwagens, opleggers en caravans
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies in 6680 Sainte-Ode

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van BOPAR Management?

Het btw-nummer van BOPAR Management is BE 0789.996.011.

Wanneer werd BOPAR Management opgericht?

BOPAR Management is gestart op 26/08/2022.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van BOPAR Management?

De maatschappelijke zetel van BOPAR Management is gevestigd op Rue de la Laiterie 3, 6680 Sainte-Ode.

Wat is de rechtsvorm van BOPAR Management?

De rechtsvorm van BOPAR Management is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van BOPAR Management?

De rechtstoestand van BOPAR Management is Normale toestand.

Wat doet BOPAR Management?

De hoofdactiviteit van BOPAR Management is "Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies" (NACE-BEL 70.200).

Waar kan ik BOPAR Management vinden?

BOPAR Management heeft haar zetel op Rue de la Laiterie 3, 6680 Sainte-Ode en 1 vestigingseenheid.

Is BOPAR Management een betrouwbaar bedrijf?

BOPAR Management staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0789.996.011.

Is BOPAR Management nog actief?

Ja. BOPAR Management is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".