btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

PLATTEAU- DE WAELE

Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0795.906.279
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
09/01/2023
Zetel
Leenstraat 36
9870 Zulte
BE Nog 2 andere ondernemingen op dit adres

Facturatiegegevens

PLATTEAU- DE WAELE Leenstraat 36 9870 Zulte BE 0795.906.279

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

2 vestigingseenheden

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2340599310
Leenstraat 36
9870 Zulte
Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen
Zetel Actief
Vestiging
2340599211
Chaletstraat 13
8400 Oostende
Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen
Actief

Externe bronnen

In de buurt

Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies in 9870 Zulte

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van PLATTEAU- DE WAELE?

Het btw-nummer van PLATTEAU- DE WAELE is BE 0795.906.279.

Wanneer werd PLATTEAU- DE WAELE opgericht?

PLATTEAU- DE WAELE is gestart op 09/01/2023.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van PLATTEAU- DE WAELE?

De maatschappelijke zetel van PLATTEAU- DE WAELE is gevestigd op Leenstraat 36, 9870 Zulte.

Wat is de rechtsvorm van PLATTEAU- DE WAELE?

De rechtsvorm van PLATTEAU- DE WAELE is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van PLATTEAU- DE WAELE?

De rechtstoestand van PLATTEAU- DE WAELE is Normale toestand.

Wat doet PLATTEAU- DE WAELE?

De hoofdactiviteit van PLATTEAU- DE WAELE is "Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies" (NACE-BEL 70.200).

Waar kan ik PLATTEAU- DE WAELE vinden?

PLATTEAU- DE WAELE heeft haar zetel op Leenstraat 36, 9870 Zulte en 2 vestigingseenheden.

Is PLATTEAU- DE WAELE een betrouwbaar bedrijf?

PLATTEAU- DE WAELE staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0795.906.279.

Is PLATTEAU- DE WAELE nog actief?

Ja. PLATTEAU- DE WAELE is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".