btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

KAREL GEVERS & C°

Zagen en schaven van hout

Normale toestand Vennootschap onder firma Rechtspersoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0811.954.435
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Vennootschap onder firma
Startdatum
19/05/2009
Zetel
Maalderstraat 39
2890 Puurs-Sint-Amands
BE Nog 1 andere onderneming op dit adres

Facturatiegegevens

KAREL GEVERS & C° Maalderstraat 39 2890 Puurs-Sint-Amands BE 0811.954.435

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Categorie: Industrie

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 3 weken geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2178783910
Maalderstraat 39
2890 Puurs-Sint-Amands
Zagen en schaven van hout
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Zagen en schaven van hout in 2890 Puurs-Sint-Amands

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van KAREL GEVERS & C°?

Het btw-nummer van KAREL GEVERS & C° is BE 0811.954.435.

Wanneer werd KAREL GEVERS & C° opgericht?

KAREL GEVERS & C° is gestart op 19/05/2009.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van KAREL GEVERS & C°?

De maatschappelijke zetel van KAREL GEVERS & C° is gevestigd op Maalderstraat 39, 2890 Puurs-Sint-Amands.

Wat is de rechtsvorm van KAREL GEVERS & C°?

De rechtsvorm van KAREL GEVERS & C° is Vennootschap onder firma.

Wat is de rechtstoestand van KAREL GEVERS & C°?

De rechtstoestand van KAREL GEVERS & C° is Normale toestand.

Wat doet KAREL GEVERS & C°?

De hoofdactiviteit van KAREL GEVERS & C° is "Zagen en schaven van hout" (NACE-BEL 16.110).

Waar kan ik KAREL GEVERS & C° vinden?

KAREL GEVERS & C° heeft haar zetel op Maalderstraat 39, 2890 Puurs-Sint-Amands en 1 vestigingseenheid.

Is KAREL GEVERS & C° een betrouwbaar bedrijf?

KAREL GEVERS & C° staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0811.954.435.

Is KAREL GEVERS & C° nog actief?

Ja. KAREL GEVERS & C° is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".