btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

DOKTER VANDORPE STEPHAN

Activiteiten van huisartspraktijken

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0820.927.133
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
01/01/2008
Zetel
Paul de Smet de Naeyerstraat 1
8430 Middelkerke
BE Nog 2 andere ondernemingen op dit adres

Facturatiegegevens

DOKTER VANDORPE STEPHAN Paul de Smet de Naeyerstraat 1 8430 Middelkerke BE 0820.927.133

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 1 dag geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2209017721
Paul de Smet de Naeyerstraat 1
8430 Middelkerke
Activiteiten van huisartspraktijken
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Activiteiten van huisartspraktijken in 8430 Middelkerke

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van DOKTER VANDORPE STEPHAN?

Het btw-nummer van DOKTER VANDORPE STEPHAN is BE 0820.927.133.

Wanneer werd DOKTER VANDORPE STEPHAN opgericht?

DOKTER VANDORPE STEPHAN is gestart op 01/01/2008.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van DOKTER VANDORPE STEPHAN?

De maatschappelijke zetel van DOKTER VANDORPE STEPHAN is gevestigd op Paul de Smet de Naeyerstraat 1, 8430 Middelkerke.

Wat is de rechtsvorm van DOKTER VANDORPE STEPHAN?

De rechtsvorm van DOKTER VANDORPE STEPHAN is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van DOKTER VANDORPE STEPHAN?

De rechtstoestand van DOKTER VANDORPE STEPHAN is Normale toestand.

Wat doet DOKTER VANDORPE STEPHAN?

De hoofdactiviteit van DOKTER VANDORPE STEPHAN is "Activiteiten van huisartspraktijken" (NACE-BEL 86.210).

Waar kan ik DOKTER VANDORPE STEPHAN vinden?

DOKTER VANDORPE STEPHAN heeft haar zetel op Paul de Smet de Naeyerstraat 1, 8430 Middelkerke en 1 vestigingseenheid.

Is DOKTER VANDORPE STEPHAN een betrouwbaar bedrijf?

DOKTER VANDORPE STEPHAN staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0820.927.133.

Is DOKTER VANDORPE STEPHAN nog actief?

Ja. DOKTER VANDORPE STEPHAN is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".