btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Tandartspraktijk Koen Ackx

Activiteiten van tandartspraktijken

Normale toestand Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid Rechtspersoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0860.846.888
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
Startdatum
03/10/2003
Zetel
Boonzakstraat 47
3200 Aarschot
BE

Facturatiegegevens

Tandartspraktijk Koen Ackx Boonzakstraat 47 3200 Aarschot BE 0860.846.888

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

2 functiehouders

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 1 week geleden.

Vestigingen

2 vestigingseenheden

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
Boonzakstraat 47
3200 Aarschot
-
Zetel
Vestiging
2184637265
Onze-Lieve-Vrouwstraat 13
3020 Herent
Verhuur en lease van medisch en paramedisch materieel
Actief

Externe bronnen

In de buurt

Activiteiten van tandartspraktijken in 3200 Aarschot

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Tandartspraktijk Koen Ackx?

Het btw-nummer van Tandartspraktijk Koen Ackx is BE 0860.846.888.

Wanneer werd Tandartspraktijk Koen Ackx opgericht?

Tandartspraktijk Koen Ackx is gestart op 03/10/2003.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van Tandartspraktijk Koen Ackx?

De maatschappelijke zetel van Tandartspraktijk Koen Ackx is gevestigd op Boonzakstraat 47, 3200 Aarschot.

Wat is de rechtsvorm van Tandartspraktijk Koen Ackx?

De rechtsvorm van Tandartspraktijk Koen Ackx is Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid.

Wat is de rechtstoestand van Tandartspraktijk Koen Ackx?

De rechtstoestand van Tandartspraktijk Koen Ackx is Normale toestand.

Wat doet Tandartspraktijk Koen Ackx?

De hoofdactiviteit van Tandartspraktijk Koen Ackx is "Activiteiten van tandartspraktijken" (NACE-BEL 86.230).

Waar kan ik Tandartspraktijk Koen Ackx vinden?

Tandartspraktijk Koen Ackx heeft haar zetel op Boonzakstraat 47, 3200 Aarschot en 1 vestigingseenheid.

Is Tandartspraktijk Koen Ackx een betrouwbaar bedrijf?

Tandartspraktijk Koen Ackx staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0860.846.888.

Is Tandartspraktijk Koen Ackx nog actief?

Ja. Tandartspraktijk Koen Ackx is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".