btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

ARDEN'FOREST

Exploitatie van bossen

Normale toestand Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid Rechtspersoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0867.195.539
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
Startdatum
10/09/2004
Zetel
Les Hauts de Lambermont, Muno 1
6820 Florenville
BE Nog 2 andere ondernemingen op dit adres

Facturatiegegevens

ARDEN'FOREST Les Hauts de Lambermont, Muno 1 6820 Florenville BE 0867.195.539

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

2 functiehouders

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 3 weken geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2139564632
Place de Gribomont, St-Médard 5
6887 Herbeumont
Houtteelt : aanplanten, herbeplanten, verplanten, uitdunnen en in stand houden van bossen en andere houtopstanden
Actief

Externe bronnen

In de buurt

Exploitatie van bossen in 6820 Florenville

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van ARDEN'FOREST?

Het btw-nummer van ARDEN'FOREST is BE 0867.195.539.

Wanneer werd ARDEN'FOREST opgericht?

ARDEN'FOREST is gestart op 10/09/2004.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van ARDEN'FOREST?

De maatschappelijke zetel van ARDEN'FOREST is gevestigd op Les Hauts de Lambermont, Muno 1, 6820 Florenville.

Wat is de rechtsvorm van ARDEN'FOREST?

De rechtsvorm van ARDEN'FOREST is Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid.

Wat is de rechtstoestand van ARDEN'FOREST?

De rechtstoestand van ARDEN'FOREST is Normale toestand.

Wat doet ARDEN'FOREST?

De hoofdactiviteit van ARDEN'FOREST is "Exploitatie van bossen" (NACE-BEL 02.200).

Waar kan ik ARDEN'FOREST vinden?

ARDEN'FOREST heeft haar zetel op Les Hauts de Lambermont, Muno 1, 6820 Florenville en 1 vestigingseenheid.

Is ARDEN'FOREST een betrouwbaar bedrijf?

ARDEN'FOREST staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0867.195.539.

Is ARDEN'FOREST nog actief?

Ja. ARDEN'FOREST is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".