btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

CP DESIGN PRO

Detailhandel in verlichtingsartikelen

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 1006.833.076
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
06/03/2024
Zetel
Rue Ilya Prigogine 11/17
1480 Tubize
BE

Facturatiegegevens

CP DESIGN PRO Rue Ilya Prigogine 11/17 1480 Tubize BE 1006.833.076

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2369295076
Rue Ilya Prigogine 11
1480 Tubize
Groothandel in bouwmaterialen, algemeen assortiment
Actief

Externe bronnen

In de buurt

Detailhandel in verlichtingsartikelen in 1480 Tubize

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van CP DESIGN PRO?

Het btw-nummer van CP DESIGN PRO is BE 1006.833.076.

Wanneer werd CP DESIGN PRO opgericht?

CP DESIGN PRO is gestart op 06/03/2024.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van CP DESIGN PRO?

De maatschappelijke zetel van CP DESIGN PRO is gevestigd op Rue Ilya Prigogine 11/17, 1480 Tubize.

Wat is de rechtsvorm van CP DESIGN PRO?

De rechtsvorm van CP DESIGN PRO is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van CP DESIGN PRO?

De rechtstoestand van CP DESIGN PRO is Normale toestand.

Wat doet CP DESIGN PRO?

De hoofdactiviteit van CP DESIGN PRO is "Detailhandel in verlichtingsartikelen" (NACE-BEL 47.552).

Waar kan ik CP DESIGN PRO vinden?

CP DESIGN PRO heeft haar zetel op Rue Ilya Prigogine 11/17, 1480 Tubize en 1 vestigingseenheid.

Is CP DESIGN PRO een betrouwbaar bedrijf?

CP DESIGN PRO staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 1006.833.076.

Is CP DESIGN PRO nog actief?

Ja. CP DESIGN PRO is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".