btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Be Seen

Activiteiten van reclamebureaus

Normale toestand Commanditaire vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 1009.033.293
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Commanditaire vennootschap
Startdatum
02/05/2024
Zetel
Schoolstraat 28
8490 Jabbeke
BE

Facturatiegegevens

Be Seen Schoolstraat 28 8490 Jabbeke BE 1009.033.293

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2359783435
Schoolstraat 28
8490 Jabbeke
Ontwerpen van computerprogramma’s
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Activiteiten van reclamebureaus in 8490 Jabbeke

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Be Seen?

Het btw-nummer van Be Seen is BE 1009.033.293.

Wanneer werd Be Seen opgericht?

Be Seen is gestart op 02/05/2024.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van Be Seen?

De maatschappelijke zetel van Be Seen is gevestigd op Schoolstraat 28, 8490 Jabbeke.

Wat is de rechtsvorm van Be Seen?

De rechtsvorm van Be Seen is Commanditaire vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van Be Seen?

De rechtstoestand van Be Seen is Normale toestand.

Wat doet Be Seen?

De hoofdactiviteit van Be Seen is "Activiteiten van reclamebureaus" (NACE-BEL 73.110).

Waar kan ik Be Seen vinden?

Be Seen heeft haar zetel op Schoolstraat 28, 8490 Jabbeke en 1 vestigingseenheid.

Is Be Seen een betrouwbaar bedrijf?

Be Seen staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 1009.033.293.

Is Be Seen nog actief?

Ja. Be Seen is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".