btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

CHARI CONSULTING

Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 1016.705.696
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
28/11/2024
Zetel
Ninoofsesteenweg 36
1670 Pepingen
BE

Facturatiegegevens

CHARI CONSULTING Ninoofsesteenweg 36 1670 Pepingen BE 1016.705.696

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Groep en identificatie

Uit het wereldwijde LEI-register. Alleen ondernemingen met een LEI staan erin.

LEI
254900OFHKXXAJT9TA34

Bron: GLEIF, het wereldwijde LEI-register. Bijgewerkt op 26/09/2026.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2367059920
Ninoofsesteenweg 36
1670 Pepingen
Handel in eigen onroerend goed
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie in 1670 Pepingen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van CHARI CONSULTING?

Het btw-nummer van CHARI CONSULTING is BE 1016.705.696.

Wanneer werd CHARI CONSULTING opgericht?

CHARI CONSULTING is gestart op 28/11/2024.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van CHARI CONSULTING?

De maatschappelijke zetel van CHARI CONSULTING is gevestigd op Ninoofsesteenweg 36, 1670 Pepingen.

Wat is de rechtsvorm van CHARI CONSULTING?

De rechtsvorm van CHARI CONSULTING is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van CHARI CONSULTING?

De rechtstoestand van CHARI CONSULTING is Normale toestand.

Wat doet CHARI CONSULTING?

De hoofdactiviteit van CHARI CONSULTING is "Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie" (NACE-BEL 73.300).

Waar kan ik CHARI CONSULTING vinden?

CHARI CONSULTING heeft haar zetel op Ninoofsesteenweg 36, 1670 Pepingen en 1 vestigingseenheid.

Is CHARI CONSULTING een betrouwbaar bedrijf?

CHARI CONSULTING staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 1016.705.696.

Is CHARI CONSULTING nog actief?

Ja. CHARI CONSULTING is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".