btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

BSS ZOLDER

Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 1018.508.611
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
09/01/2025
Zetel
Meylandtlaan 179
3550 Heusden-Zolder
BE

Facturatiegegevens

BSS ZOLDER Meylandtlaan 179 3550 Heusden-Zolder BE 1018.508.611

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 3 weken geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2370068801
Meylandtlaan 179
3550 Heusden-Zolder
Detailhandel in brood en banketbakkerswerk (koude bakkers)
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden in 3550 Heusden-Zolder

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van BSS ZOLDER?

Het btw-nummer van BSS ZOLDER is BE 1018.508.611.

Wanneer werd BSS ZOLDER opgericht?

BSS ZOLDER is gestart op 09/01/2025.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van BSS ZOLDER?

De maatschappelijke zetel van BSS ZOLDER is gevestigd op Meylandtlaan 179, 3550 Heusden-Zolder.

Wat is de rechtsvorm van BSS ZOLDER?

De rechtsvorm van BSS ZOLDER is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van BSS ZOLDER?

De rechtstoestand van BSS ZOLDER is Normale toestand.

Wat doet BSS ZOLDER?

De hoofdactiviteit van BSS ZOLDER is "Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden" (NACE-BEL 56.112).

Waar kan ik BSS ZOLDER vinden?

BSS ZOLDER heeft haar zetel op Meylandtlaan 179, 3550 Heusden-Zolder en 1 vestigingseenheid.

Is BSS ZOLDER een betrouwbaar bedrijf?

BSS ZOLDER staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 1018.508.611.

Is BSS ZOLDER nog actief?

Ja. BSS ZOLDER is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".