btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Cervus Cura

Activiteiten op het gebied van kinesitherapie

Normale toestand Commanditaire vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 1031.827.897
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Commanditaire vennootschap
Startdatum
18/12/2025
Zetel
Constant Hansoulstraat 31
1830 Machelen (Brab.)
BE

Facturatiegegevens

Cervus Cura Constant Hansoulstraat 31 1830 Machelen (Brab.) BE 1031.827.897

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2382472725
Constant Hansoulstraat 31
1830 Machelen (Brab.)
Activiteiten op het gebied van kinesitherapie
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Activiteiten op het gebied van kinesitherapie in 1830 Machelen (Brab.)

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Cervus Cura?

Het btw-nummer van Cervus Cura is BE 1031.827.897.

Wanneer werd Cervus Cura opgericht?

Cervus Cura is gestart op 18/12/2025.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van Cervus Cura?

De maatschappelijke zetel van Cervus Cura is gevestigd op Constant Hansoulstraat 31, 1830 Machelen (Brab.).

Wat is de rechtsvorm van Cervus Cura?

De rechtsvorm van Cervus Cura is Commanditaire vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van Cervus Cura?

De rechtstoestand van Cervus Cura is Normale toestand.

Wat doet Cervus Cura?

De hoofdactiviteit van Cervus Cura is "Activiteiten op het gebied van kinesitherapie" (NACE-BEL 86.951).

Waar kan ik Cervus Cura vinden?

Cervus Cura heeft haar zetel op Constant Hansoulstraat 31, 1830 Machelen (Brab.) en 1 vestigingseenheid.

Is Cervus Cura een betrouwbaar bedrijf?

Cervus Cura staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 1031.827.897.

Is Cervus Cura nog actief?

Ja. Cervus Cura is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".