btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Groep A3

Activiteiten van tandartspraktijken

Normale toestand BTW-eenheid Rechtspersoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 1033.564.494
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
BTW-eenheid
Startdatum
01/02/2026
Zetel
Parkstraat 7
9170 Sint-Gillis-Waas
BE Nog 2 andere ondernemingen op dit adres

Facturatiegegevens

Groep A3 Parkstraat 7 9170 Sint-Gillis-Waas BE 1033.564.494

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 3 weken geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
Parkstraat 7
9170 Sint-Gillis-Waas
-
Zetel

Externe bronnen

In de buurt

Activiteiten van tandartspraktijken in 9170 Sint-Gillis-Waas

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Groep A3?

Het btw-nummer van Groep A3 is BE 1033.564.494.

Wanneer werd Groep A3 opgericht?

Groep A3 is gestart op 01/02/2026.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van Groep A3?

De maatschappelijke zetel van Groep A3 is gevestigd op Parkstraat 7, 9170 Sint-Gillis-Waas.

Wat is de rechtsvorm van Groep A3?

De rechtsvorm van Groep A3 is BTW-eenheid.

Wat is de rechtstoestand van Groep A3?

De rechtstoestand van Groep A3 is Normale toestand.

Wat doet Groep A3?

De hoofdactiviteit van Groep A3 is "Activiteiten van tandartspraktijken" (NACE-BEL 86.230).

Waar kan ik Groep A3 vinden?

Groep A3 heeft haar zetel op Parkstraat 7, 9170 Sint-Gillis-Waas.

Is Groep A3 een betrouwbaar bedrijf?

Groep A3 staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 1033.564.494.

Is Groep A3 nog actief?

Ja. Groep A3 is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".