btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Stad Maaseik

Gemeentelijke overheid, met uitzondering van het OCMW

Normale toestand Stad / gemeente Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0207.473.201
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Stad / gemeente
Startdatum
01/01/1968
Zetel
Lekkerstraat 10
3680 Maaseik
BE

Facturatiegegevens

Stad Maaseik Lekkerstraat 10 3680 Maaseik BE 0207.473.201

Contact

Website
maaseik.be

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

17 vestigingseenheden

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2161462876
Lekkerstraat 10
3680 Maaseik
Gemeentelijke overheid, met uitzondering van het OCMW
Zetel Actief
Vestiging
2161462381
Markt 1
3680 Maaseik
Activiteiten van toeristische informatiediensten
Actief
Vestiging
2161462480
Scholtisplein 2
3680 Maaseik
Gemeentelijke overheid, met uitzondering van het OCMW
Actief
Vestiging
2161462579
Schoolstraat 20
3680 Maaseik
Gemeentelijke overheid, met uitzondering van het OCMW
Actief
Vestiging
2161463668
Scholtisplein 2
3680 Maaseik
Exploitatie van culturele centra en multifunctionele zalen ten behoeve van culturele activiteiten
Actief
Vestiging
2161464658
Sportlaan 8
3680 Maaseik
Exploitatie van sportaccommodaties
Actief
Vestiging
2161465054
Markt 45
3680 Maaseik
Activiteiten van musea en collecties
Actief
Vestiging
2161466242
Canadastraat 46
3680 Maaseik
Gemeentelijke overheid, met uitzondering van het OCMW
Actief
Vestiging
2161467628
Sportlaan 36
3680 Maaseik
Verenigingen op het vlak van jeugdwerk
Actief
Vestiging
2161467826
Sportlaan 6
3680 Maaseik
Kinderdagverblijven en crèches
Actief
Vestiging
2161467925
Scholtisplein 1
3680 Maaseik
Kinderdagverblijven en crèches
Actief
Vestiging
2161468024
Schoolstraat 20
3680 Maaseik
Kinderdagverblijven en crèches
Actief
Vestiging
2161468321
Van Eycklaan 12-14
3680 Maaseik
Kinderdagverblijven en crèches
Actief
Vestiging
2161469509
Rotemerlaan 36
3680 Maaseik
Exploitatie van sportaccommodaties
Actief
Vestiging
2154250927
Boomgaardstraat 10
3680 Maaseik
Cultureel onderwijs
Actief
Vestiging
2343722512
Canadastraat 48
3680 Maaseik
Gemeentelijke overheid, met uitzondering van het OCMW
Actief
Vestiging
2374283054
Scholtisplein 1
3680 Maaseik
Kinderdagverblijven en crèches
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Stad Maaseik?

Het btw-nummer van Stad Maaseik is BE 0207.473.201.

Wanneer werd Stad Maaseik opgericht?

Stad Maaseik is gestart op 01/01/1968.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van Stad Maaseik?

De maatschappelijke zetel van Stad Maaseik is gevestigd op Lekkerstraat 10, 3680 Maaseik.

Wat is de rechtsvorm van Stad Maaseik?

De rechtsvorm van Stad Maaseik is Stad / gemeente.

Wat is de rechtstoestand van Stad Maaseik?

De rechtstoestand van Stad Maaseik is Normale toestand.

Wat doet Stad Maaseik?

De hoofdactiviteit van Stad Maaseik is "Gemeentelijke overheid, met uitzondering van het OCMW" (NACE-BEL 84.114).

Waar kan ik Stad Maaseik vinden?

Stad Maaseik heeft haar zetel op Lekkerstraat 10, 3680 Maaseik en 17 vestigingseenheden.

Is Stad Maaseik een betrouwbaar bedrijf?

Stad Maaseik staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0207.473.201.

Is Stad Maaseik nog actief?

Ja. Stad Maaseik is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".