btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

HET WASE GROENWONEN

Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0440.410.880
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
30/03/1990
Zetel
Hoveniersstraat 15
2860 Sint-Katelijne-Waver
BE Nog 18 andere ondernemingen op dit adres

Facturatiegegevens

HET WASE GROENWONEN Hoveniersstraat 15 2860 Sint-Katelijne-Waver BE 0440.410.880

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 2 dagen geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2048068193
Hoveniersstraat 15
2860 Sint-Katelijne-Waver
Groothandel in groenten en fruit, muv consumptieaardappelen
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten in 2860 Sint-Katelijne-Waver

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van HET WASE GROENWONEN?

Het btw-nummer van HET WASE GROENWONEN is BE 0440.410.880.

Wanneer werd HET WASE GROENWONEN opgericht?

HET WASE GROENWONEN is gestart op 30/03/1990.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van HET WASE GROENWONEN?

De maatschappelijke zetel van HET WASE GROENWONEN is gevestigd op Hoveniersstraat 15, 2860 Sint-Katelijne-Waver.

Wat is de rechtsvorm van HET WASE GROENWONEN?

De rechtsvorm van HET WASE GROENWONEN is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van HET WASE GROENWONEN?

De rechtstoestand van HET WASE GROENWONEN is Normale toestand.

Wat doet HET WASE GROENWONEN?

De hoofdactiviteit van HET WASE GROENWONEN is "Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten" (NACE-BEL 68.121).

Waar kan ik HET WASE GROENWONEN vinden?

HET WASE GROENWONEN heeft haar zetel op Hoveniersstraat 15, 2860 Sint-Katelijne-Waver en 1 vestigingseenheid.

Is HET WASE GROENWONEN een betrouwbaar bedrijf?

HET WASE GROENWONEN staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0440.410.880. De recentste jaarrekening bij de Nationale Bank gaat over boekjaar 2025; de kerncijfers daaruit staan bovenaan deze pagina.

Is HET WASE GROENWONEN nog actief?

Ja. HET WASE GROENWONEN is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".