btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Bouwonderneming Maurice Neuten

Algemene bouw van residentiële gebouwen

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0450.087.522
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
07/05/1993
Zetel
Molenkouter 116 bus G000
9520 Sint-Lievens-Houtem
BE

Facturatiegegevens

Bouwonderneming Maurice Neuten Molenkouter 116 bus G000 9520 Sint-Lievens-Houtem BE 0450.087.522

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Categorie: Bouwnijverheid

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 1 dag geleden.

Vestigingen

2 vestigingseenheden

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
Molenkouter 116
9520 Sint-Lievens-Houtem
-
Zetel
Vestiging
2062706087
Molenkouter 116G
9520 Sint-Lievens-Houtem
Algemene bouw van residentiële gebouwen
Actief

Externe bronnen

In de buurt

Algemene bouw van residentiële gebouwen in 9520 Sint-Lievens-Houtem

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Bouwonderneming Maurice Neuten?

Het btw-nummer van Bouwonderneming Maurice Neuten is BE 0450.087.522.

Wanneer werd Bouwonderneming Maurice Neuten opgericht?

Bouwonderneming Maurice Neuten is gestart op 07/05/1993.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van Bouwonderneming Maurice Neuten?

De maatschappelijke zetel van Bouwonderneming Maurice Neuten is gevestigd op Molenkouter 116 bus G000, 9520 Sint-Lievens-Houtem.

Wat is de rechtsvorm van Bouwonderneming Maurice Neuten?

De rechtsvorm van Bouwonderneming Maurice Neuten is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van Bouwonderneming Maurice Neuten?

De rechtstoestand van Bouwonderneming Maurice Neuten is Normale toestand.

Wat doet Bouwonderneming Maurice Neuten?

De hoofdactiviteit van Bouwonderneming Maurice Neuten is "Algemene bouw van residentiële gebouwen" (NACE-BEL 41.001).

Waar kan ik Bouwonderneming Maurice Neuten vinden?

Bouwonderneming Maurice Neuten heeft haar zetel op Molenkouter 116 bus G000, 9520 Sint-Lievens-Houtem en 1 vestigingseenheid.

Is Bouwonderneming Maurice Neuten een betrouwbaar bedrijf?

Bouwonderneming Maurice Neuten staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0450.087.522.

Is Bouwonderneming Maurice Neuten nog actief?

Ja. Bouwonderneming Maurice Neuten is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".