btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

DFM Architecten

Activiteiten van bouwarchitecten

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0451.785.616
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
23/12/1993
Zetel
Kruissteenweg 30
3700 Tongeren-Borgloon
BE Nog 2 andere ondernemingen op dit adres

Facturatiegegevens

DFM Architecten Kruissteenweg 30 3700 Tongeren-Borgloon BE 0451.785.616

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 50 minuten geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2102928722
Kruissteenweg 30
3700 Tongeren-Borgloon
Activiteiten van bouwarchitecten
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Activiteiten van bouwarchitecten in 3700 Tongeren-Borgloon

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van DFM Architecten?

Het btw-nummer van DFM Architecten is BE 0451.785.616.

Wanneer werd DFM Architecten opgericht?

DFM Architecten is gestart op 23/12/1993.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van DFM Architecten?

De maatschappelijke zetel van DFM Architecten is gevestigd op Kruissteenweg 30, 3700 Tongeren-Borgloon.

Wat is de rechtsvorm van DFM Architecten?

De rechtsvorm van DFM Architecten is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van DFM Architecten?

De rechtstoestand van DFM Architecten is Normale toestand.

Wat doet DFM Architecten?

De hoofdactiviteit van DFM Architecten is "Activiteiten van bouwarchitecten" (NACE-BEL 71.111).

Waar kan ik DFM Architecten vinden?

DFM Architecten heeft haar zetel op Kruissteenweg 30, 3700 Tongeren-Borgloon en 1 vestigingseenheid.

Is DFM Architecten een betrouwbaar bedrijf?

DFM Architecten staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0451.785.616.

Is DFM Architecten nog actief?

Ja. DFM Architecten is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".