btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

LAMBREGTS & ZONEN

Detailhandel in uurwerken en sieraden

Normale toestand Naamloze vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0452.100.865
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Naamloze vennootschap
Startdatum
24/01/1994
Zetel
Strijdersstraat 23
2650 Edegem
BE Nog 2 andere ondernemingen op dit adres

Facturatiegegevens

LAMBREGTS & ZONEN Strijdersstraat 23 2650 Edegem BE 0452.100.865

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2066104750
Strijdersstraat 23
2650 Edegem
Detailhandel in uurwerken en sieraden
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Detailhandel in uurwerken en sieraden in 2650 Edegem

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van LAMBREGTS & ZONEN?

Het btw-nummer van LAMBREGTS & ZONEN is BE 0452.100.865.

Wanneer werd LAMBREGTS & ZONEN opgericht?

LAMBREGTS & ZONEN is gestart op 24/01/1994.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van LAMBREGTS & ZONEN?

De maatschappelijke zetel van LAMBREGTS & ZONEN is gevestigd op Strijdersstraat 23, 2650 Edegem.

Wat is de rechtsvorm van LAMBREGTS & ZONEN?

De rechtsvorm van LAMBREGTS & ZONEN is Naamloze vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van LAMBREGTS & ZONEN?

De rechtstoestand van LAMBREGTS & ZONEN is Normale toestand.

Wat doet LAMBREGTS & ZONEN?

De hoofdactiviteit van LAMBREGTS & ZONEN is "Detailhandel in uurwerken en sieraden" (NACE-BEL 47.770).

Waar kan ik LAMBREGTS & ZONEN vinden?

LAMBREGTS & ZONEN heeft haar zetel op Strijdersstraat 23, 2650 Edegem en 1 vestigingseenheid.

Is LAMBREGTS & ZONEN een betrouwbaar bedrijf?

LAMBREGTS & ZONEN staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0452.100.865.

Is LAMBREGTS & ZONEN nog actief?

Ja. LAMBREGTS & ZONEN is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".