btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

NIEDAX KLEINHUIS

Groothandel in andere machines en werktuigen, neg

Normale toestand Naamloze vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0452.238.546
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Naamloze vennootschap
Startdatum
07/03/1994
Zetel
Tulpenstraat 2
9810 Nazareth-De Pinte
BE

Facturatiegegevens

NIEDAX KLEINHUIS Tulpenstraat 2 9810 Nazareth-De Pinte BE 0452.238.546

Contact

Website
niedax.be
E-mail
[email protected]

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 34 minuten geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2066174135
Tulpenstraat 2
9810 Nazareth-De Pinte
Vervaardiging van metalen constructiewerken of gebinten voor de bouw
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Groothandel in andere machines en werktuigen, neg in 9810 Nazareth-De Pinte

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van NIEDAX KLEINHUIS?

Het btw-nummer van NIEDAX KLEINHUIS is BE 0452.238.546.

Wanneer werd NIEDAX KLEINHUIS opgericht?

NIEDAX KLEINHUIS is gestart op 07/03/1994.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van NIEDAX KLEINHUIS?

De maatschappelijke zetel van NIEDAX KLEINHUIS is gevestigd op Tulpenstraat 2, 9810 Nazareth-De Pinte.

Wat is de rechtsvorm van NIEDAX KLEINHUIS?

De rechtsvorm van NIEDAX KLEINHUIS is Naamloze vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van NIEDAX KLEINHUIS?

De rechtstoestand van NIEDAX KLEINHUIS is Normale toestand.

Wat doet NIEDAX KLEINHUIS?

De hoofdactiviteit van NIEDAX KLEINHUIS is "Groothandel in andere machines en werktuigen, neg" (NACE-BEL 46.649).

Waar kan ik NIEDAX KLEINHUIS vinden?

NIEDAX KLEINHUIS heeft haar zetel op Tulpenstraat 2, 9810 Nazareth-De Pinte en 1 vestigingseenheid.

Is NIEDAX KLEINHUIS een betrouwbaar bedrijf?

NIEDAX KLEINHUIS staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0452.238.546.

Is NIEDAX KLEINHUIS nog actief?

Ja. NIEDAX KLEINHUIS is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".