btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

VERHERTBRUGGEN-ROGGEMAN

Dakwerkzaamheden

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0453.857.555
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
02/12/1994
Zetel
Heuvelstraat 2
1730 Asse
BE

Facturatiegegevens

VERHERTBRUGGEN-ROGGEMAN Heuvelstraat 2 1730 Asse BE 0453.857.555

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Categorie: Bouwnijverheid

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2069318321
Heuvelstraat 2
1730 Asse
Aanbrengen in gebouwen en andere bouwwerken van : - thermische isolatiemateriaal - isolatiemateriaal tegen geluid en trillingen
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Dakwerkzaamheden in 1730 Asse

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van VERHERTBRUGGEN-ROGGEMAN?

Het btw-nummer van VERHERTBRUGGEN-ROGGEMAN is BE 0453.857.555.

Wanneer werd VERHERTBRUGGEN-ROGGEMAN opgericht?

VERHERTBRUGGEN-ROGGEMAN is gestart op 02/12/1994.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van VERHERTBRUGGEN-ROGGEMAN?

De maatschappelijke zetel van VERHERTBRUGGEN-ROGGEMAN is gevestigd op Heuvelstraat 2, 1730 Asse.

Wat is de rechtsvorm van VERHERTBRUGGEN-ROGGEMAN?

De rechtsvorm van VERHERTBRUGGEN-ROGGEMAN is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van VERHERTBRUGGEN-ROGGEMAN?

De rechtstoestand van VERHERTBRUGGEN-ROGGEMAN is Normale toestand.

Wat doet VERHERTBRUGGEN-ROGGEMAN?

De hoofdactiviteit van VERHERTBRUGGEN-ROGGEMAN is "Dakwerkzaamheden" (NACE-BEL 43.410).

Waar kan ik VERHERTBRUGGEN-ROGGEMAN vinden?

VERHERTBRUGGEN-ROGGEMAN heeft haar zetel op Heuvelstraat 2, 1730 Asse en 1 vestigingseenheid.

Is VERHERTBRUGGEN-ROGGEMAN een betrouwbaar bedrijf?

VERHERTBRUGGEN-ROGGEMAN staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0453.857.555.

Is VERHERTBRUGGEN-ROGGEMAN nog actief?

Ja. VERHERTBRUGGEN-ROGGEMAN is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".