btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

VAN DEN BROECK

Uitvaartverzorging

Normale toestand Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0454.050.070
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
Startdatum
16/12/1994
Zetel
Riemenstraat 1-3
2290 Vorselaar
BE

Facturatiegegevens

VAN DEN BROECK Riemenstraat 1-3 2290 Vorselaar BE 0454.050.070

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 1 dag geleden.

Vestigingen

3 vestigingseenheden

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2069691572
Riemenstraat 1 3
2290 Vorselaar
Overige activiteiten op het gebied van drukwerk
Zetel Actief
Vestiging
2157801424
Nederrij 15
2200 Herentals
Uitvaartverzorging
Actief
Vestiging
2253465297
Hannekenshoek 39
2200 Herentals
Uitvaartverzorging
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van VAN DEN BROECK?

Het btw-nummer van VAN DEN BROECK is BE 0454.050.070.

Wanneer werd VAN DEN BROECK opgericht?

VAN DEN BROECK is gestart op 16/12/1994.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van VAN DEN BROECK?

De maatschappelijke zetel van VAN DEN BROECK is gevestigd op Riemenstraat 1-3, 2290 Vorselaar.

Wat is de rechtsvorm van VAN DEN BROECK?

De rechtsvorm van VAN DEN BROECK is Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid.

Wat is de rechtstoestand van VAN DEN BROECK?

De rechtstoestand van VAN DEN BROECK is Normale toestand.

Wat doet VAN DEN BROECK?

De hoofdactiviteit van VAN DEN BROECK is "Uitvaartverzorging" (NACE-BEL 96.301).

Waar kan ik VAN DEN BROECK vinden?

VAN DEN BROECK heeft haar zetel op Riemenstraat 1-3, 2290 Vorselaar en 3 vestigingseenheden.

Is VAN DEN BROECK een betrouwbaar bedrijf?

VAN DEN BROECK staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0454.050.070.

Is VAN DEN BROECK nog actief?

Ja. VAN DEN BROECK is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".