btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

RYCKAERT MANAGEMENT SERVICES

Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies

Normale toestand Gewone commanditaire vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0478.047.672
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Gewone commanditaire vennootschap
Startdatum
22/07/2002
Zetel
Kievitlaan 9
2820 Bonheiden
BE

Facturatiegegevens

RYCKAERT MANAGEMENT SERVICES Kievitlaan 9 2820 Bonheiden BE 0478.047.672

Contact

Website
ryckaert.net
E-mail
[email protected]
Telefoon
+32475382992

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

2 functiehouders

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 6 uur geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2115340267
Kievitlaan 9
2820 Bonheiden
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies in 2820 Bonheiden

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van RYCKAERT MANAGEMENT SERVICES?

Het btw-nummer van RYCKAERT MANAGEMENT SERVICES is BE 0478.047.672.

Wanneer werd RYCKAERT MANAGEMENT SERVICES opgericht?

RYCKAERT MANAGEMENT SERVICES is gestart op 22/07/2002.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van RYCKAERT MANAGEMENT SERVICES?

De maatschappelijke zetel van RYCKAERT MANAGEMENT SERVICES is gevestigd op Kievitlaan 9, 2820 Bonheiden.

Wat is de rechtsvorm van RYCKAERT MANAGEMENT SERVICES?

De rechtsvorm van RYCKAERT MANAGEMENT SERVICES is Gewone commanditaire vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van RYCKAERT MANAGEMENT SERVICES?

De rechtstoestand van RYCKAERT MANAGEMENT SERVICES is Normale toestand.

Wat doet RYCKAERT MANAGEMENT SERVICES?

De hoofdactiviteit van RYCKAERT MANAGEMENT SERVICES is "Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies" (NACE-BEL 70.200).

Waar kan ik RYCKAERT MANAGEMENT SERVICES vinden?

RYCKAERT MANAGEMENT SERVICES heeft haar zetel op Kievitlaan 9, 2820 Bonheiden en 1 vestigingseenheid.

Is RYCKAERT MANAGEMENT SERVICES een betrouwbaar bedrijf?

RYCKAERT MANAGEMENT SERVICES staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0478.047.672.

Is RYCKAERT MANAGEMENT SERVICES nog actief?

Ja. RYCKAERT MANAGEMENT SERVICES is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".