btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Hairstudio Exclusiv

Schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingen

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0479.722.507
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
06/03/2003
Zetel
Dorp-Oost 36
9080 Lochristi
BE

Facturatiegegevens

Hairstudio Exclusiv Dorp-Oost 36 9080 Lochristi BE 0479.722.507

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 1 dag geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2126615924
Dorp-Oost 36
9080 Lochristi
Overige niet-gespecialiseerde detailhandel
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingen in 9080 Lochristi

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Hairstudio Exclusiv?

Het btw-nummer van Hairstudio Exclusiv is BE 0479.722.507.

Wanneer werd Hairstudio Exclusiv opgericht?

Hairstudio Exclusiv is gestart op 06/03/2003.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van Hairstudio Exclusiv?

De maatschappelijke zetel van Hairstudio Exclusiv is gevestigd op Dorp-Oost 36, 9080 Lochristi.

Wat is de rechtsvorm van Hairstudio Exclusiv?

De rechtsvorm van Hairstudio Exclusiv is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van Hairstudio Exclusiv?

De rechtstoestand van Hairstudio Exclusiv is Normale toestand.

Wat doet Hairstudio Exclusiv?

De hoofdactiviteit van Hairstudio Exclusiv is "Schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingen" (NACE-BEL 96.220).

Waar kan ik Hairstudio Exclusiv vinden?

Hairstudio Exclusiv heeft haar zetel op Dorp-Oost 36, 9080 Lochristi en 1 vestigingseenheid.

Is Hairstudio Exclusiv een betrouwbaar bedrijf?

Hairstudio Exclusiv staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0479.722.507.

Is Hairstudio Exclusiv nog actief?

Ja. Hairstudio Exclusiv is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".