btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

VDB INTERNATIONAL

Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0479.740.224
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
10/03/2003
Zetel
Hoge Weg 129
2940 Stabroek
BE Nog 7 andere ondernemingen op dit adres

Facturatiegegevens

VDB INTERNATIONAL Hoge Weg 129 2940 Stabroek BE 0479.740.224

Contact

Website
vdb-international.com
E-mail
[email protected]
Telefoon
+3232953332

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 2 uur geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2230382465
Hoge Weg 129
2940 Stabroek
Vervaardiging van etiketten, insignes, badges, enz
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen in 2940 Stabroek

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van VDB INTERNATIONAL?

Het btw-nummer van VDB INTERNATIONAL is BE 0479.740.224.

Wanneer werd VDB INTERNATIONAL opgericht?

VDB INTERNATIONAL is gestart op 10/03/2003.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van VDB INTERNATIONAL?

De maatschappelijke zetel van VDB INTERNATIONAL is gevestigd op Hoge Weg 129, 2940 Stabroek.

Wat is de rechtsvorm van VDB INTERNATIONAL?

De rechtsvorm van VDB INTERNATIONAL is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van VDB INTERNATIONAL?

De rechtstoestand van VDB INTERNATIONAL is Normale toestand.

Wat doet VDB INTERNATIONAL?

De hoofdactiviteit van VDB INTERNATIONAL is "Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen" (NACE-BEL 46.180).

Waar kan ik VDB INTERNATIONAL vinden?

VDB INTERNATIONAL heeft haar zetel op Hoge Weg 129, 2940 Stabroek en 1 vestigingseenheid.

Is VDB INTERNATIONAL een betrouwbaar bedrijf?

VDB INTERNATIONAL staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0479.740.224.

Is VDB INTERNATIONAL nog actief?

Ja. VDB INTERNATIONAL is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".