btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Restart Ferries Oostende

Sociaal-cultureel vormingswerk

Normale toestand Vereniging zonder winstoogmerk Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0505.729.888
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Vereniging zonder winstoogmerk
Startdatum
26/11/2014
Zetel
Plakkersstraat 76
8400 Oostende
BE

Facturatiegegevens

Restart Ferries Oostende Plakkersstraat 76 8400 Oostende BE 0505.729.888

Contact

Website
vzwrestart.com
Website
vzwrestart.com of www.watson-reddingboot3.be
E-mail
[email protected]

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Categorie: Onderwijs

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 22 uur geleden.

Vestigingen

2 vestigingseenheden

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
Plakkersstraat 76
8400 Oostende
-
Zetel
Vestiging
2376585716
Stapelhuisstraat -
8400 Oostende
Reparatie en onderhoud van civiele schepen
Actief

Externe bronnen

In de buurt

Sociaal-cultureel vormingswerk in 8400 Oostende

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Restart Ferries Oostende?

Het btw-nummer van Restart Ferries Oostende is BE 0505.729.888.

Wanneer werd Restart Ferries Oostende opgericht?

Restart Ferries Oostende is gestart op 26/11/2014.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van Restart Ferries Oostende?

De maatschappelijke zetel van Restart Ferries Oostende is gevestigd op Plakkersstraat 76, 8400 Oostende.

Wat is de rechtsvorm van Restart Ferries Oostende?

De rechtsvorm van Restart Ferries Oostende is Vereniging zonder winstoogmerk.

Wat is de rechtstoestand van Restart Ferries Oostende?

De rechtstoestand van Restart Ferries Oostende is Normale toestand.

Wat doet Restart Ferries Oostende?

De hoofdactiviteit van Restart Ferries Oostende is "Sociaal-cultureel vormingswerk" (NACE-BEL 85.593).

Waar kan ik Restart Ferries Oostende vinden?

Restart Ferries Oostende heeft haar zetel op Plakkersstraat 76, 8400 Oostende en 1 vestigingseenheid.

Is Restart Ferries Oostende een betrouwbaar bedrijf?

Restart Ferries Oostende staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0505.729.888.

Is Restart Ferries Oostende nog actief?

Ja. Restart Ferries Oostende is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".