btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

SPIJSHUIS GODELIEVE

Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening

Normale toestand Vennootschap onder firma Rechtspersoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0534.513.748
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Vennootschap onder firma
Startdatum
08/05/2013
Zetel
Oude Brugseweg 248
8460 Oudenburg
BE

Facturatiegegevens

SPIJSHUIS GODELIEVE Oude Brugseweg 248 8460 Oudenburg BE 0534.513.748

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 3 weken geleden.

Vestigingen

2 vestigingseenheden

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
Oude Brugseweg 248
8460 Oudenburg
-
Zetel
Vestiging
2220651088
Tempelhofstraat 1
8470 Gistel
Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening
Actief

Externe bronnen

In de buurt

Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening in 8460 Oudenburg

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van SPIJSHUIS GODELIEVE?

Het btw-nummer van SPIJSHUIS GODELIEVE is BE 0534.513.748.

Wanneer werd SPIJSHUIS GODELIEVE opgericht?

SPIJSHUIS GODELIEVE is gestart op 08/05/2013.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van SPIJSHUIS GODELIEVE?

De maatschappelijke zetel van SPIJSHUIS GODELIEVE is gevestigd op Oude Brugseweg 248, 8460 Oudenburg.

Wat is de rechtsvorm van SPIJSHUIS GODELIEVE?

De rechtsvorm van SPIJSHUIS GODELIEVE is Vennootschap onder firma.

Wat is de rechtstoestand van SPIJSHUIS GODELIEVE?

De rechtstoestand van SPIJSHUIS GODELIEVE is Normale toestand.

Wat doet SPIJSHUIS GODELIEVE?

De hoofdactiviteit van SPIJSHUIS GODELIEVE is "Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening" (NACE-BEL 56.111).

Waar kan ik SPIJSHUIS GODELIEVE vinden?

SPIJSHUIS GODELIEVE heeft haar zetel op Oude Brugseweg 248, 8460 Oudenburg en 1 vestigingseenheid.

Is SPIJSHUIS GODELIEVE een betrouwbaar bedrijf?

SPIJSHUIS GODELIEVE staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0534.513.748.

Is SPIJSHUIS GODELIEVE nog actief?

Ja. SPIJSHUIS GODELIEVE is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".