btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Keukencentrum Tiel B.V.

Normale toestand Buitenlandse entiteit Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0664.503.151
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Buitenlandse entiteit
Startdatum
07/10/2016
Zetel
Wattstraat 2
4004JS Tiel
Nederland

Facturatiegegevens

Keukencentrum Tiel B.V. Wattstraat 2 4004JS Tiel Nederland BE 0664.503.151

Contact

Website
123werkbladen.nl
E-mail
[email protected]
Telefoon
+31318457777

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 1 uur geleden.

Vestigingen

Geen vestigingseenheden

Geen vestigingseenheden

Deze onderneming heeft alleen een maatschappelijke zetel, of de vestigingen zijn nog niet ingelezen.

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Keukencentrum Tiel B.V.?

Het btw-nummer van Keukencentrum Tiel B.V. is BE 0664.503.151.

Wanneer werd Keukencentrum Tiel B.V. opgericht?

Keukencentrum Tiel B.V. is gestart op 07/10/2016.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van Keukencentrum Tiel B.V.?

De maatschappelijke zetel van Keukencentrum Tiel B.V. is gevestigd op Wattstraat 2, 4004JS Tiel.

Wat is de rechtsvorm van Keukencentrum Tiel B.V.?

De rechtsvorm van Keukencentrum Tiel B.V. is Buitenlandse entiteit.

Wat is de rechtstoestand van Keukencentrum Tiel B.V.?

De rechtstoestand van Keukencentrum Tiel B.V. is Normale toestand.

Waar kan ik Keukencentrum Tiel B.V. vinden?

Keukencentrum Tiel B.V. heeft haar zetel op Wattstraat 2, 4004JS Tiel.

Is Keukencentrum Tiel B.V. een betrouwbaar bedrijf?

Keukencentrum Tiel B.V. staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0664.503.151.

Is Keukencentrum Tiel B.V. nog actief?

Ja. Keukencentrum Tiel B.V. is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".