btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Otto's Ambachtelijke Bakkerij

Ambachtelijke vervaardiging van brood en van vers banketbakkerswerk

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0700.775.906
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
09/08/2018
Zetel
Oude Schoolstraat 15
9180 Lokeren
BE

Facturatiegegevens

Otto's Ambachtelijke Bakkerij Oude Schoolstraat 15 9180 Lokeren BE 0700.775.906

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Categorie: Industrie

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2278415776
Oude Schoolstraat 15
9180 Lokeren
Vervaardiging van groente- en fruitsappen
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Ambachtelijke vervaardiging van brood en van vers banketbakkerswerk in 9180 Lokeren

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Otto's Ambachtelijke Bakkerij?

Het btw-nummer van Otto's Ambachtelijke Bakkerij is BE 0700.775.906.

Wanneer werd Otto's Ambachtelijke Bakkerij opgericht?

Otto's Ambachtelijke Bakkerij is gestart op 09/08/2018.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van Otto's Ambachtelijke Bakkerij?

De maatschappelijke zetel van Otto's Ambachtelijke Bakkerij is gevestigd op Oude Schoolstraat 15, 9180 Lokeren.

Wat is de rechtsvorm van Otto's Ambachtelijke Bakkerij?

De rechtsvorm van Otto's Ambachtelijke Bakkerij is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van Otto's Ambachtelijke Bakkerij?

De rechtstoestand van Otto's Ambachtelijke Bakkerij is Normale toestand.

Wat doet Otto's Ambachtelijke Bakkerij?

De hoofdactiviteit van Otto's Ambachtelijke Bakkerij is "Ambachtelijke vervaardiging van brood en van vers banketbakkerswerk" (NACE-BEL 10.712).

Waar kan ik Otto's Ambachtelijke Bakkerij vinden?

Otto's Ambachtelijke Bakkerij heeft haar zetel op Oude Schoolstraat 15, 9180 Lokeren en 1 vestigingseenheid.

Is Otto's Ambachtelijke Bakkerij een betrouwbaar bedrijf?

Otto's Ambachtelijke Bakkerij staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0700.775.906.

Is Otto's Ambachtelijke Bakkerij nog actief?

Ja. Otto's Ambachtelijke Bakkerij is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".