btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

EMULSIO CONSULT

Beroepsopleiding

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0703.910.786
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
11/09/2018
Zetel
Rue des Beusses 19
5360 Hamois
BE

Facturatiegegevens

EMULSIO CONSULT Rue des Beusses 19 5360 Hamois BE 0703.910.786

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Categorie: Onderwijs

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 2 dagen geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2280353204
Rue des Beusses 19
5360 Hamois
Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Beroepsopleiding in 5360 Hamois

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van EMULSIO CONSULT?

Het btw-nummer van EMULSIO CONSULT is BE 0703.910.786.

Wanneer werd EMULSIO CONSULT opgericht?

EMULSIO CONSULT is gestart op 11/09/2018.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van EMULSIO CONSULT?

De maatschappelijke zetel van EMULSIO CONSULT is gevestigd op Rue des Beusses 19, 5360 Hamois.

Wat is de rechtsvorm van EMULSIO CONSULT?

De rechtsvorm van EMULSIO CONSULT is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van EMULSIO CONSULT?

De rechtstoestand van EMULSIO CONSULT is Normale toestand.

Wat doet EMULSIO CONSULT?

De hoofdactiviteit van EMULSIO CONSULT is "Beroepsopleiding" (NACE-BEL 85.592).

Waar kan ik EMULSIO CONSULT vinden?

EMULSIO CONSULT heeft haar zetel op Rue des Beusses 19, 5360 Hamois en 1 vestigingseenheid.

Is EMULSIO CONSULT een betrouwbaar bedrijf?

EMULSIO CONSULT staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0703.910.786.

Is EMULSIO CONSULT nog actief?

Ja. EMULSIO CONSULT is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".