btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

KM-MOTION

Sport- en recreatieonderwijs

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0764.857.173
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
10/03/2021
Zetel
Boeksheide 68
1840 Londerzeel
BE Nog 1 andere onderneming op dit adres

Facturatiegegevens

KM-MOTION Boeksheide 68 1840 Londerzeel BE 0764.857.173

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Categorie: Onderwijs

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2314527886
Boeksheide 68
1840 Londerzeel
Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Sport- en recreatieonderwijs in 1840 Londerzeel

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van KM-MOTION?

Het btw-nummer van KM-MOTION is BE 0764.857.173.

Wanneer werd KM-MOTION opgericht?

KM-MOTION is gestart op 10/03/2021.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van KM-MOTION?

De maatschappelijke zetel van KM-MOTION is gevestigd op Boeksheide 68, 1840 Londerzeel.

Wat is de rechtsvorm van KM-MOTION?

De rechtsvorm van KM-MOTION is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van KM-MOTION?

De rechtstoestand van KM-MOTION is Normale toestand.

Wat doet KM-MOTION?

De hoofdactiviteit van KM-MOTION is "Sport- en recreatieonderwijs" (NACE-BEL 85.510).

Waar kan ik KM-MOTION vinden?

KM-MOTION heeft haar zetel op Boeksheide 68, 1840 Londerzeel en 1 vestigingseenheid.

Is KM-MOTION een betrouwbaar bedrijf?

KM-MOTION staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0764.857.173.

Is KM-MOTION nog actief?

Ja. KM-MOTION is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".