btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

De Kleine Bassin Waregem

Detailhandel in vlees en vleesproducten, muv vlees van wild en van gevogelte

Normale toestand Naamloze vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0769.893.849
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Naamloze vennootschap
Startdatum
21/06/2021
Zetel
Gentseweg 516
8793 Waregem
BE

Facturatiegegevens

De Kleine Bassin Waregem Gentseweg 516 8793 Waregem BE 0769.893.849

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2318528246
Gentseweg 516
8793 Waregem
Activiteiten van slachthuizen
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Detailhandel in vlees en vleesproducten, muv vlees van wild en van gevogelte in 8793 Waregem

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van De Kleine Bassin Waregem?

Het btw-nummer van De Kleine Bassin Waregem is BE 0769.893.849.

Wanneer werd De Kleine Bassin Waregem opgericht?

De Kleine Bassin Waregem is gestart op 21/06/2021.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van De Kleine Bassin Waregem?

De maatschappelijke zetel van De Kleine Bassin Waregem is gevestigd op Gentseweg 516, 8793 Waregem.

Wat is de rechtsvorm van De Kleine Bassin Waregem?

De rechtsvorm van De Kleine Bassin Waregem is Naamloze vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van De Kleine Bassin Waregem?

De rechtstoestand van De Kleine Bassin Waregem is Normale toestand.

Wat doet De Kleine Bassin Waregem?

De hoofdactiviteit van De Kleine Bassin Waregem is "Detailhandel in vlees en vleesproducten, muv vlees van wild en van gevogelte" (NACE-BEL 47.221).

Waar kan ik De Kleine Bassin Waregem vinden?

De Kleine Bassin Waregem heeft haar zetel op Gentseweg 516, 8793 Waregem en 1 vestigingseenheid.

Is De Kleine Bassin Waregem een betrouwbaar bedrijf?

De Kleine Bassin Waregem staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0769.893.849.

Is De Kleine Bassin Waregem nog actief?

Ja. De Kleine Bassin Waregem is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".