btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

DK Consult

Activiteiten van syndici van onroerend goed

Normale toestand Commanditaire vennootschap Rechtspersoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0783.491.566
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Commanditaire vennootschap
Startdatum
16/03/2022
Zetel
Poederleesteenweg 59
2460 Kasterlee
BE Nog 1 andere onderneming op dit adres

Facturatiegegevens

DK Consult Poederleesteenweg 59 2460 Kasterlee BE 0783.491.566

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 2 weken geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2329138165
Poederleesteenweg 59
2460 Kasterlee
Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Activiteiten van syndici van onroerend goed in 2460 Kasterlee

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van DK Consult?

Het btw-nummer van DK Consult is BE 0783.491.566.

Wanneer werd DK Consult opgericht?

DK Consult is gestart op 16/03/2022.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van DK Consult?

De maatschappelijke zetel van DK Consult is gevestigd op Poederleesteenweg 59, 2460 Kasterlee.

Wat is de rechtsvorm van DK Consult?

De rechtsvorm van DK Consult is Commanditaire vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van DK Consult?

De rechtstoestand van DK Consult is Normale toestand.

Wat doet DK Consult?

De hoofdactiviteit van DK Consult is "Activiteiten van syndici van onroerend goed" (NACE-BEL 68.321).

Waar kan ik DK Consult vinden?

DK Consult heeft haar zetel op Poederleesteenweg 59, 2460 Kasterlee en 1 vestigingseenheid.

Is DK Consult een betrouwbaar bedrijf?

DK Consult staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0783.491.566.

Is DK Consult nog actief?

Ja. DK Consult is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".