btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

GNS DB SWL

Activiteiten van hoofdkantoren

Normale toestand Vennootschap of vereniging zonder rechtspersoonlijkheid Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 1007.298.577
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Vennootschap of vereniging zonder rechtspersoonlijkheid
Startdatum
01/03/2024
Zetel
Route de Strée 44
4577 Modave
BE Nog 33 andere ondernemingen op dit adres

Facturatiegegevens

GNS DB SWL Route de Strée 44 4577 Modave BE 1007.298.577

Contact

Website
eiffage.com
E-mail
[email protected]
Telefoon
+3285510111

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2357317754
Route de Strée 44
4577 Modave
Activiteiten van hoofdkantoren
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Activiteiten van hoofdkantoren in 4577 Modave

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van GNS DB SWL?

Het btw-nummer van GNS DB SWL is BE 1007.298.577.

Wanneer werd GNS DB SWL opgericht?

GNS DB SWL is gestart op 01/03/2024.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van GNS DB SWL?

De maatschappelijke zetel van GNS DB SWL is gevestigd op Route de Strée 44, 4577 Modave.

Wat is de rechtsvorm van GNS DB SWL?

De rechtsvorm van GNS DB SWL is Vennootschap of vereniging zonder rechtspersoonlijkheid.

Wat is de rechtstoestand van GNS DB SWL?

De rechtstoestand van GNS DB SWL is Normale toestand.

Wat doet GNS DB SWL?

De hoofdactiviteit van GNS DB SWL is "Activiteiten van hoofdkantoren" (NACE-BEL 70.100).

Waar kan ik GNS DB SWL vinden?

GNS DB SWL heeft haar zetel op Route de Strée 44, 4577 Modave en 1 vestigingseenheid.

Is GNS DB SWL een betrouwbaar bedrijf?

GNS DB SWL staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 1007.298.577.

Is GNS DB SWL nog actief?

Ja. GNS DB SWL is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".